Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Oto kiralama sektöründeki profesyonel ve deneyimli kadrosu, vizyonu ve kurumsal yapısı ile 2017 yılında faaliyete geçen TREND rent a car, operasyonel oto kiralama, filo yönetimi, günlük kiralama, transfer ve şoförlü servis hizmetleri konularında faaliyet gösteren %100 Türk Sermayeli bir şirkettir.

Araç Kiralama konusundaki deneyimimiz ile, siz değerli müşterilerimizin 7/24 havalimanında kusursuz karşılama ve kiralanan aracın teslimini yapmaktayız.

Yurt dışı ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamak amacıyla, havalimanına ücretsiz araç teslimi ve alımı gibi hizmetler sunmaktayız.

Kiraladığınız her tür marka araçlara, -dilerseniz- tecrübeli ve profesyonel sürücülerimizle de sizlere en kaliteli ve güvenilir VALE hizmetini vermekteyiz.

Ekonomik sınıftan lux sınıfa kadar sürekli yenilenen birçok otomobil, VIP ve SUV araç filomuzla sizlere en iyi kiralama hizmetini sağlayabilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktayız.

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmeti sağlamak amacıyla görüş ve önerilerinizi hat safhada önemsemekteyiz.

Ayrıcalıklı hizmet sağladığımız memnun müşterilerimiz arasında yer alabilmeniz için, otomobillerimizin özelliklerini, fiyatlarını inceleyebilir, kiralama, TRANSFER ve VALE seçenekleri ile ilgili olarak +90 544 22 87363 (TREND) telefon numaramızdan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.

VİZYONUMUZ

“Oto Kiralama” sektöründe bilinir, güvenilir ve istikrarlı olmak.

 

MİSYONUMUZ

“Oto Kiralama” sektörünün güvenilirliğinde rol oynamak, insana verilen değer ile insan ilişkisini, enerji ve çabasını sektör için pozitif dönüşüm ile fayda sağlamak.