Sözleşme

SÜRÜCÜ BELGESİ
En az 2 yıllık sürücü belgesine sahip herkes araç kiralayabilir.
KİRALAMA SÜRESİ
En az 1 gündür. Kilometre sınırsızdır.
UZUN SÜRELİ KİRALAMA
En az 1 ay üzerindeki kiralamalarda özel fiyat uygulanır. Özel kira fiyatları için lütfen büromuzu arayınız.
FİYATA DAHİL OLAN HUSUSLAR
Uygulanan fiyatlara aracın yağ, bakım giderleri dahildir. Kasko dahildir.
ÖDEME
Kiralama anında toplam kira bedeli tahsil edilir. En kısa kiralama 24 saat olup, gecikme halinde her ek saat için uygulanan ücretin 3/1´i alınır . Toplam 3 saati geçen gecikmeler ise tam gün olarak hesaplanır. Geçerli American Express, Visa, Diners, Eurocard, Master Card sahiplerinden depozit koşulu aranmaz. TRAFİK CEZALARI
Trafik cezaları müşteriye aittir. Aracın trafikçe alıkonulması durumunda bu süre kiraya dahil edilir.
TESLİM ALMA VE BIRAKMA
Şehir sınırları içerisinde teslim etme ve teslim alma ücretsizdir. Diğer yerler için km başına 0,30 € (30 cent ) ilave ücret alınır..
SİGORTA
Aracın 3. şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları içerisinde ) sigorta garantisi kira ücretinin içerisindedir. İsteğe bağlı olarak ferdi hayat sigortası için günlük 5 € ödenmesi gereklidir. Sigortaların geçerli olabilmesi için, aracın yerini değiştirmeden; trafik kaza ve alkol raporunun alınması, kazada tamamen kusurlu bulunulmaması, aracın alkollü ve uyuşturucu etkisi altında veya yasal hız sınırları dışında kullanılmaması gerekmektedir. Hırsızlık durumunda ise polis veya jandarmanın tutanak tutması yeterlidir. Raporların en geç 24 saat içerisinde ofisimize ulaştırılması gereklidir.
İKİNCİ SÜRÜCÜ
Kiralanan aracı kontratta isimleri yazılı sürücüler dışında kimse kullanamaz.
VALE HİZMETİ
Havaalanından kiralanan araçlar için profesyonel vale hizmeti sağlamaktayız. Lütfen müşteri temsilcilerimizden konu hakkında detaylı bilgi alınız.
Not: Kaza halinde aracın yerini değiştirmeden en yakın polis merkezine müracaat ederek kaza ve alkol raporu alınız.